Location : Home > A > ATMEGA48V-10PJ
ATMEGA48V-10PJ
Share on FacebookShare on Facebook
ATMEGA48V-10PJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ATMEGA48V-10PJ ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.
ATMEGA48V-10PJ 28-DIP (0.300, 7.62mm) 36306 Atmel 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
ATMEGA48V-10PJ 5000 ATMEL 2011+ Shunxin Electronics Te...
ATMEGA48V-10PJ 1933 Atmel 11+ STASTAR CO., LIMITED
ATMEGA48V-10PJ 28-DIP (0.300 7.62mm) 5000 Atmel 12+ RFQ,in stock, fast response Surplus Electronics Co.,Ltd
ATMEGA48V-10PJ IC AVR MCU 4K 5V 10MHZ 28-DIP 87670 ATMEL 1525+ Special offers,Reliable qualit Ronxim Components Ltd.
ATMEGA48V-10PJ 28-DIP (0.300 7.62mm) 3960 Atmel 11+ STOCK Eurotronik Components GmbH
ATMEGA48V-10PJ IC AVR MCU 4K 5V 10MHZ 28-DIP 5000 Atmel 2016+ New parts and Stock On Hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com