Location : Home > A > ATMEGA48-20PJ
ATMEGA48-20PJ
Share on FacebookShare on Facebook
ATMEGA48-20PJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ATMEGA48-20PJ 2145 Atmel 08+ STASTAR CO., LIMITED
ATMEGA48-20PJ 28-DIP (0.300, 7.62mm) 38200 Atmel 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
ATMEGA48-20PJ ROHS 18940 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.
ATMEGA48-20PJ IC AVR MCU 4K 5V 20MHZ 28-DIP 88870 ATMEL 1525+ Special offers,Reliable qualit Ronxim Components Ltd.
ATMEGA48-20PJ 28-DIP (0.300 7.62mm) 4090 Atmel 11+ STOCK Eurotronik Components GmbH
ATMEGA48-20PJ 4900 ATMEL 2011+ Shunxin Electronics Te...
ATMEGA48-20PJ IC AVR MCU 4K 5V 20MHZ 28-DIP 5000 Atmel 2016+ New parts and Stock On Hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com