Location : Home > A > ATH016A0X43Z
ATH016A0X43Z
Share on FacebookShare on Facebook
ATH016A0X43Z distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ATH016A0X43Z 2.4 - 5.5Vdc input; 0.75Vdc to 3.3Vdc Output; 16A output current 10000 LINEAGEPOWER ORIGINAL IN STOCK WLParts Electronics ltd