Location : Home > A > ATH016A0X3
ATH016A0X3
Share on FacebookShare on Facebook
ATH016A0X3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ATH016A0X3 2.4 - 5.5Vdc input; 0.75Vdc to 3.3Vdc Output; 16A output current 10000 LINEAGEPOWER ORIGINAL IN STOCK World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
860-10-029-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 29 Positions Header, Unshrouded Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
860-10-029-40-001101 Preci-Dip 157710 2016+ CONN HDR 29POS 1MM SMD R/A Unitronix Electronics Limited
860-10-029-40-001101 Preci-Dip 298070 2016+ CONN HDR 29POS 1MM SMD R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com