Location : Home > A > ATH016A0X3-SRZ
ATH016A0X3-SRZ
Share on FacebookShare on Facebook
ATH016A0X3-SRZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ATH016A0X3-SRZ OriginalNew?? 18940 LTM 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ATH016A0X3-SRZ 2.4-5.5Vdcinput;0.75Vdcto3.63Vdc 10000 LINEAGEPOW 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
ATH016A0X3-SRZ 2.4 - 5.5Vdc input; 0.75Vdc to 3.63Vdc Output; 16A output current 10000 LINEAGEPOWER ORIGINAL IN STOCK World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com