Location : Home > A > ATFC0311-22-7
ATFC0311-22-7
Share on FacebookShare on Facebook
ATFC0311-22-7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ATFC0311-22-7 Original package well 87850 IC 18+ Globally & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
967753-1 Uncategorized Miscellaneous ADAPTKAPPE180 ABGAN
967753-1 IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2800182-01 Uncategorized Miscellaneous ETHERNET CONN KIT W/TOOL
2800182-01 IC 58930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2800182-01 Stewart Connector 157849 2015+ ETHERNET CONN KIT W/TOOL Unitronix Electronics Limited
21090-6 Uncategorized Miscellaneous O RING
MS3124F14-5PF0 IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MS3124F14-5PF0 NEW 99170 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MS3124F14-5PF0 NEW 99170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FRCIR030-32A-25SXF80T240VO Uncategorized Miscellaneous CIR 25C 25#12 SKT RECP WALL
MDM-21PH034P-F222 Uncategorized Miscellaneous MICRO 21C P 8" RBW JACKP HT
46739-28/2C Uncategorized Miscellaneous GSKT CIR 28 REAR PANEL SIL CON
AS02008MR-5-R Audio Products Speakers 8 Ohm Magnetic Speaker 500mW 500Hz ~ 4kHz Top Round 86dB
AS02008MR-5-R IC 67720 2018+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
AS02008MR-5-R IC 78670 18/17+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
AS02008MR-5-R PUIAudioIn 466816 2020+ IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
CA3106E14S-6SK10 Uncategorized Miscellaneous ER 6C 6#16S SKT PLUG
CA3106E14S-6SK10 ITT 38750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CA3106E14S-6SK10 ITT 97890 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CA3106E14S-6SK10 ITT 97890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0366330044 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole, Right Angle Tin
0366330045 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole, Right Angle Tin
10330160000 Harting 287810 2016+ CONN ASSY SIDE ENTRY 16POS M32 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com