Location : Home > A > ATF1508ASL-20QC160
ATF1508ASL-20QC160
Share on FacebookShare on Facebook
ATF1508ASL-20QC160 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ATF1508ASL-20QC160 QFP 18000 ATMEL 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
V400-AC2 Industrial Controls, Meters Machine Vision - Accessories CONTACTOR FOR POSITION READER
V400-AC2 IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
82376-9901 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SPCL RED MAT WITH INLAID LETTERS
82376-9901 IC 59450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
E5CSV-R1TD-F AC/DC24 654789 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
E5CSV-R1TD-F AC/DC24 654789 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
E5CSV-R1TD-F AC/DC24 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
AFP82MDM-US25 Industrial Controls, Meters Accessories SMART CABLE TO MODEM
XC4005E-4PQ100I QFP 8500 2016 XILINX FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
XC4005E-4PQ100I Xilinx 25000 2016+ IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
XC4005E-4PQ100I XILINX 1000 16+ QFP Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
XC4005E-4PQ100I XILXIX 10004 14-15+ QFP Nego IC Co.Doris@negoic.com
EP20K100EBC356-2X ALTERA 18000 2016+ Original&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
MB96F346RSAPMCR-GS-N2E2 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16FX F2MC-16FX MB96340 Microcontroller IC 16-Bit 56MHz 288KB (288K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
72T36115L6-7BB IC 58150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
72T36115L6-7BB S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
7200L12JG8 Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC MEM FIFO 256X9 12NS 32-PLCC
7200L12JG8 IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DSPIC33EV256GM102-E/MM MICROCHIP 10000 SOPDIP RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
93C56-E/SN Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM 2KBIT 2MHZ 8SOIC
93C56-E/SN 7855 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
93C56-E/SN Microchip 62505 1525+ IC EEPROM 2KBIT 2MHZ 8SOIC Alphatek Technology Limited
93C56-E/SN Microchip Technology 30,000 2102+ EEPROM 256x8-128x16 SIMEN Electronics Co.,Ltd
7132SA35P Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 16KBIT 35NS 48DIP
7132SA35P IC 57460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BQ25121YFPT TI 5896 25-DSBGA E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
MIC4479YME-TR Integrated Circuits (ICs) PMIC - Gate Drivers IC MOSFET DVR 32V INV 8SOIC
0026481203 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
450-80-228-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 28 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
450-80-228-00-001101 IC 56280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
450-80-228-00-001101 Preci-Dip 157560 2016+ CONN HDR 28POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
450-80-228-00-001101 Preci-Dip 278930 2016+ CONN HDR 28POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com