Location : Home > A > ATF1504AS-15QC100
ATF1504AS-15QC100
Share on FacebookShare on Facebook
ATF1504AS-15QC100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ATF1504AS-15QC100 ATMEL 18940 QFP-100 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
84566-00 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Counters, Hour Meters
84566-00 2 2014 ELECTRION
70220-1268 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment UNIVERSAL MAT UMQ-3627-A
70220-1268 IC 59940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MC10H643FNR2G Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 80MHz 28-LCC (J-Lead)
MC10H643FNR2G IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MC10H643FNR2G MOTOROLA 84000 2016 BBGECL/TTLCLOCKDRVR Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
82340-0448 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment TRIM KIT FOR 2 - UM4866 JOINED
8N3SV75FC-0094CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 20MHz 6-CLCC
8N4SV76BC-0036CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 6-CLCC
AD9516-4BCPZ Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers IC CLOCK GEN 1.6GHZ VCO 64-LFCSP
AD9516-4BCPZ Analog Devices Inc 5000 2016+ IC CLOCK GEN 1.8GHZ VCO 64-LFCSP Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AD9516-4BCPZ Original n 25600 12+ Rohs Pb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ADBF549WBBCZ5M03 Integrated Circuits (ICs) Embedded - DSP (Digital Signal Processors) BLACKFIN 533MHZ PRCRSR 2 PPI USB
ADBF549WBBCZ5M03 - 16666 2022+ NA Nego IC Co.Doris@negoic.com
ADBF549WBBCZ5M03 ADI/???? 7000 2020+ CSBGA IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
MAX4066ACEE Integrated Circuits (ICs) Interface - Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers 4 Circuit IC Switch 1:1 45 Ohm 16-QSOP
MAX4066ACEE MAXIM 2500 2010/11+ STASTAR CO., LIMITED
MAX4066ACEE ROHS 48405 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MB90F346CEPF-GE1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90340E Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 64KB (64K x 8) FLASH 100-QFP (14x20)
105-271J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 270nH Unshielded Inductor 650mA 230 mOhm Max 2-SMD
105-271J Electronics 26411 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
105-271J IC 38392 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
105-271J STOCK 47000 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
MSP430FR5948IDA Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers CPUXV2 MSP430? FRAM Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 48KB (48K x 8) FRAM 38-TSSOP
MSP430FR5948IDA IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MSP430FR5948IDA TI 1001 2014+ TSSOP-38 BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
MSP430FR5948IDA TI 1001 2015+ TSSOP-38 BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
MSP430FR5948IDA TI 1001 2015+ TSSOP-38 Andy (International) Electronics Ltd
MTSW-108-23-L-D-240 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
MTSW-108-23-L-D-240 IC 41070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MTSW-108-23-L-D-240 Samtec Inc. 147740 2016+ CONN HEADER 16POS .100 TH Unitronix Electronics Limited
800-80-062-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 62 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
800-80-062-66-001101 IC 57950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-80-062-66-001101 Preci-Dip 147410 2016+ CONN HDR 62POS 0.100 T/H Unitronix Electronics Limited
800-80-062-66-001101 Preci-Dip 287750 2016+ CONN HDR 62POS 0.100 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
90325-3018 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Palladium-Nickel