Location : Home > A > ATAK42001-V1
ATAK42001-V1
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PM3-PPGDW48.0 Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Green Diffused 120¡ã 8 V ~ 48 V 20mA Round with Domed Top Wire Leads - 48" (1219.20mm)
ISE1203A-H Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONV 3.3V 1W
ISE1203A-H XP 22619 17+ SIP Global Thunder Electronics Co.,Ltd
ISE1203A-H XP-POWER 10000 17+ SMD EKT Electronics Co., Ltd
ISE1203A-H XP-POWER 10000 17+ SMD Power Agency Co.,Ltd
RJ13B204 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 200k Ohm 0.75W, 3/4W Solder Hook Panel Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment
RJ13B204 Copal 11590 12+ 12+ General Electronics Co.,Ltd
RJ13B204 Copal 14794 12+ TRIMMER 200K OHM 0.75W HOOK SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor