Location : Home > A > ATA010A0X3
ATA010A0X3
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for ATA010A0X3 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
ATA010A0X3-SRZ LINEAGE 240 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
ATA010A0X3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ATA010A0X3 8.3 - 14Vdc input; 0.75Vdc to 5.5Vdc Output; 10A output current 10000 LINEAGEPOWER ORIGINAL IN STOCK World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
800-10-024-66-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
800-10-024-66-001101 IC 57240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-024-66-001101 Preci-Dip 157510 2016+ CONN HDR 24POS 0.100 T/H Unitronix Electronics Limited
800-10-024-66-001101 Preci-Dip 298470 2016+ CONN HDR 24POS 0.100 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com