Location : Home > A > ATA010A0X3-SRZ
ATA010A0X3-SRZ
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for ATA010A0X3-SRZ distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
ATA010A0X3-SRZ LINEAGE 240 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
ATA010A0X3-SRZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ATA010A0X3-SRZ SMD 10150 LINEAGE 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
ATA010A0X3-SRZ 8.3 - 14.0 Vdc Input; 0.75Vdc to 5.5Vdc Output; 10A output current 10000 LINEAGEPOWER ORIGINAL IN STOCK World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
ATA010A0X3-SRZ MODULE 21393 TYCO 2014+ can respond quickly ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
ATA010A0X3-SRZ 8.3 - 14.0 Vdc Input; 0.75Vdc to 5.5Vdc Output; 10A output current 2000 LINEAGEPOWER ORIGINAL IN STOCK Protec Engineering (S) Pte Ltd