Location : Home > A > AT40K20AL-1BQC
AT40K20AL-1BQC
Share on FacebookShare on Facebook
AT40K20AL-1BQC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4SV75LC-0080CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 125MHz 6-CLCC
40167-0013 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment UNIVERSAL TRIM KIT 400MM X 1800M
40167-0013 IC 57790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4SV75FC-0028CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 156.25MHz 6-CLCC
8N4SV75FC-0028CDI IC 56880 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4SV75FC-0028CDI IC 56600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SL23EP04SI-2T Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers IC BUFFER 220MHZ 4CH 3.3V 8SOIC
XCR3128XL-7VQ100C 20002 11-12+ QFP Nego IC Co.Doris@negoic.com
XCR3128XL-7VQ100C XILINX 75000 2016 TQFP Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
XCR3128XL-7VQ100C XILINX 85252 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
XC5VSX50T-1FF1136I XILINX 1840 16+ BGA665 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
XC5VSX50T-1FF1136I XILINX 20000 2016+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
XC5VSX50T-1FF1136I XILINX 25000 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
XC5VSX50T-1FF1136I XILINX 85252 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
WM8940CGEFL/RV Integrated Circuits (ICs) Interface - CODECs Audio Interface 24 b Serial 24-QFN (4x4)
MB9AF314LAPMC-G-JNE2 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M3 FM3 MB9A310A Microcontroller IC 32-Bit 40MHz 256KB (256K x 8) FLASH 64-LQFP (12x12)
MB9AF314LAPMC-G-JNE2 IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SN65LVDS86AQDGGRG4 TI 17710 05+ AI QI Electronic Co.,L...
SN65LVDS86AQDGGRG4 TI 17710 05+ HONG KONG BOER TECHNOL...
SN65LVDS86AQDGGRG4 TI 17710 05+ HongKong Eipor Technol...
74LVC245AT20-13 NXP 205758 11+/05+/06 SOP20/QFN20/TSSOP futuro trade ltd.
AS4C128M16D2-25BCN Integrated Circuits (ICs) Memory IC SDRAM DDR2 128M X 16 84-FBGA
AS4C128M16D2-25BCN ALLIANCE 513292 2022+ HRP7 Nego IC Co.Doris@negoic.com
AS4C128M16D2-25BCN ALLIANCE 989000 16+ROHS TSOP Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
70P3519S200BCG8 Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 9MBIT 200MHZ 256CABGA
70P3519S200BCG8 IC 59430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0026481205 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
2-647125-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin
2-647125-5 785241 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
2-647125-5 TE Connectivity AMP Connectors 279010 2016+ CONN HEADER 5POS R/A .156 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-647125-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-647125-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 5POS MTA-156 R/A TIN TPC Global Service Co.Ltd.
2-828590-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold-Palladium