Location : Home > A > AT24C32E-SSHM-B
AT24C32E-SSHM-B
Share on FacebookShare on Facebook
AT24C32E-SSHM-B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ICS953805CFLFT Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Application Specific PC Clock, PCI Express (PCIe) PC Clock IC 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width)
ICS953805CFLFT Electronics 27991 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
ICS953805CFLFT IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2864079 Industrial Controls, Meters Accessories REPEATER POWER SUPPLY 24VDC
2864079 N/A 1 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
8N4SV75EC-0093CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 737.28MHz 6-CLCC
8N4SV75EC-0093CDI IC 56360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
AD9135BCPZ AnalogDevi 357 20+PB 88-LFCSP-VQ12x12 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
M5-384/160-20YI Lattice 30,000 2102+ CPLD - Complex Programmable Logic Devices Use ispMACH 4000V or M4A5 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
XMC1100Q024F0008ABXUMA1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M0 XMC1000 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 8KB (8K x 8) FLASH PG-TSSOP-16-8
MB90352ASPMC-GS-130E1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90350 Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 128KB (128K x 8) Mask ROM 64-LQFP (12x12)
MB96F385RSBPMC-GS-136E2 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16FX F2MC-16FX MB96380 Microcontroller IC 16-Bit 56MHz 160KB (160K x 8) FLASH 120-LQFP (16x16)
R5F11AGHDNB#20 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers RL78 RL78/G1D Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 192KB (192K x 8) FLASH 48-HWQFN (6x6)
DSPIC33EP32GP504T-I/MV MICROCHIP 10000 SOPDIP RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
MT29F64G08CBAAAL74A3WC1P Integrated Circuits (ICs) Memory IC FLASH 64GBIT
MT29F64G08CBAAAL74A3WC1P MICRON 18000 15+ 15+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
LM2901S14-13 Integrated Circuits (ICs) Linear - Comparators Comparator Differential 14-SO
LM2901S14-13 IC 40300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LM2901S14-13 NEW 88530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
74FCT573ATQG8 IDT 1000 Relyon Enterprise Company Limited
1-794620-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
1-794620-6 IC 38880 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1-794620-6 TE Connectivity AMP Connectors 288970 2016+ CONN HEADER 16POS DUAL R/A GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com