Location : Home > A > AT-7.500MDGL-T
AT-7.500MDGL-T
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5922APE3/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 7.5V 1.5W DO204AL
BYC30W-600PQ Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 30A TO247-2
BYC30W-600PQ IC 38680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BYC30W-600PQ NEW 97530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
53836-2 39206 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
53836-2 IC 57890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
53836-2 STOCK 45940 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
53836-2 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
MV14BCX-BOTTLE 3M 157550 2016+ CONN BUTT SPLICE INSUL 100PC Unitronix Electronics Limited
MV14BCX-BOTTLE IC 41090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MV14BCX-BOTTLE NEW 87910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PSN12-L IC 40200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PSN12-L NEW 98270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PSN12-L Panduit Corp 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
407T39D050M0000 Crystals and Oscillators Crystals 50MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 100 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
407T39D050M0000 CTS-Frequency Controls 139660 17+/18+ CRYSTAL 50.0000MHZ 18PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
407T39D050M0000 CTS-Frequency Controls 31885 1538+ CRYSTAL 50.0000MHZ 18PF SMD Alphatek Technology Limited
407T39D050M0000 CTS-Frequency Controls 57309 2015+ CRYSTAL 50.0000MHZ 18PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
VE14315000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
VE14315000J0G Amphenol FCI 147850 2016+ 381 TB SOCKET CLOSE VER Unitronix Electronics Limited
VE14315000J0G IC 58730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE14315000J0G NEW 97830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-796688-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 10 Position Wire to Board Terminal Block 35¡ã (145¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1-796688-0 TE Connectivity AMP Connectors 157770 2016+ TERM BLOCK RCPT 10POS 35DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1-796688-0 TE Connectivity AMP Connectors 298090 2016+ TERM BLOCK RCPT 10POS 35DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com