Location : Home > A > ASVMX-312.500MHZ-3BBA
ASVMX-312.500MHZ-3BBA
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMX-312.500MHZ-3BBA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMX-312.500MHZ-3BBA OSC XO 312.5MHZ LVPECL SMD 89150 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMBG5353BE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 16V 5W SMBG
SMBG5353BE3/TR13 IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBG5353BE3/TR13 NEW 89070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VLZ20B-GS08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 19.11V 500MW SOD80
VLZ20B-GS08 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VLZ20B-GS08 NEW 88730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VLZ27B-GS18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 25.62V 500MW SOD80
VLZ27B-GS18 IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VLZ27B-GS18 NEW 88790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NTMD5838NLR2G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 40V 7.4A 8SOIC
NTMD5838NLR2G 19698 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
NTMD5838NLR2G ON 8000 12+ 8-SOIC (0.154 3.90mm Width) SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
IRF5800 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 30V 4A 6-TSOP
IRF5800 Originalnew 492100 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DLA20IM800PC Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 800V 20A TO263
DLA20IM800PC 786549 13+ fenkey electronics co.,ltd
DLA20IM800PC 786549 13+ fenyang electronics co.,ltd
DLA20IM800PC IC 40140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DLA20IM800PC NEW 78170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AL01ZWS Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 200V 1A AXIAL
S1KHE3_A/I Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 800V 1A DO214AC
S1KHE3_A/I IC 58930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S1KHE3_A/I NEW 88650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1119840000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Beige 8-22 AWG
1119840000 IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1119840000 Weidmuller 147130 2016+ TERMINAL WSI 6/LD 10-36V LLC Unitronix Electronics Limited
0397250011 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole