Location : Home > A > ASVMX-25.000MHZ-5ABB
ASVMX-25.000MHZ-5ABB
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMX-25.000MHZ-5ABB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMX-25.000MHZ-5ABB OSC XO 25.000MHZ LVDS SMD 88850 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387290336 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws