Location : Home > A > ASVMX-212.500MHZ-3ABA
ASVMX-212.500MHZ-3ABA
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMX-212.500MHZ-3ABA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMX-212.500MHZ-3ABA OSC XO 212.5MHZ LVDS SMD 88450 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3EZ51D2E3/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 51V 3W DO204AL
3EZ51D2E3/TR8 IC 59500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GWM120-0075P3-SMD SAM Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 6N-CH 75V 118A ISOPLUS
GWM120-0075P3-SMD SAM IXYS 241710 1538+ IC FULL BRIDGE 3PH ISOPLUS SMD Alphatek Technology Limited
VS-10ETF12STRRPBF Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE RECT 1200V 10A D2PAK
VS-10ETF12STRRPBF IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-10ETF12STRRPBF NEW 97910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VS-ETH1506FP-M3 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 15A TO220FP
VS-ETH1506FP-M3 IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-ETH1506FP-M3 NEW 79210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BAS581-02V-V-G-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 40V 200MA SOD523
BAS581-02V-V-G-08 IC 40900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BAS581-02V-V-G-08 NEW 98750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3PCR-05-008 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
3PCR-05-008 IC 60020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3PCR-05-008 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
52928-1 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
52928-1 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
416F50035CKT Crystals and Oscillators Crystals 50MHz ¡À30ppm Crystal 8pF 100 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F50035CKT CTS-Frequency Controls 41945 1538+ CRYSTAL 50.000 MHZ 8PF SMT Alphatek Technology Limited
416F50035CKT CTS-Frequency Controls 57369 2015+ CRYSTAL 50.000 MHZ 8PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F50035CKT CTS-Frequency Controls 98250 2015+ CRYSTAL 50.000 MHZ 8PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
5431576 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
5431576 IC 40400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5431576 Phoenix Contact 147260 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS VERT 3.81MM Unitronix Electronics Limited
5431576 Phoenix Contact 298930 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS VERT 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9500740000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 13 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole
9500740000 Weidmuller 157330 2016+ PCF 7.50/13/180 3.5SN OR BX Unitronix Electronics Limited
999333 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
999333 Weidmuller 147340 2016+ LM 5.00/90/7 BK Unitronix Electronics Limited
999333 Weidmuller 288010 2016+ LM 5.00/90/7 BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
999333 IC 59020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1698060000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1698060000 Weidmuller 287890 2016+ CONN TERM BLOCK PCB 5MM 3POS BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1698060000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK PCB 5MM 3POS BK EKT Electronics Co., Ltd
1698060000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK PCB 5MM 3POS BK SIMEN Electronics Co.,Ltd
1698060000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK PCB 5MM 3POS BK Global Thunder Electronics Co.,Ltd