Location : Home > A > ASVMPLP-155.520MHZ-L-T
ASVMPLP-155.520MHZ-L-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPLP-155.520MHZ-L-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPLP-155.520MHZ-L-T OSC MEMS 155.52MHZ LVPECL SMD 139780 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ASVMPLP-155.520MHZ-L-T OSC MEMS 155.52MHZ LVPECL SMD 42005 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMPLP-155.520MHZ-L-T OSC MEMS 155.52MHZ LVPECL SMD 139780 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASVMPLP-155.520MHZ-L-T OSC MEMS 155.52MHZ LVPECL SMD 57429 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPLP-155.520MHZ-L-T OSC MEMS 155.52MHZ LVPECL SMD 79170 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-87-132-41-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-1546231-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1546231-4 IC 57990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546231-4 TE Connectivity AMP Connectors 157350 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1-1546231-4 TE Connectivity AMP Connectors 297410 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
953228-2000-AR-PT Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
953228-2000-AR-PT 3M 147150 2016+ CONN SOCKET 28POS 2MM VERT SMD Unitronix Electronics Limited
953228-2000-AR-PT 3M 287610 2016+ CONN SOCKET 28POS 2MM VERT SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
953228-2000-AR-PT IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1640730000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1640730000 Weidmuller 157750 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1640730000 Weidmuller 298810 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
346-83-119-41-036101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 19 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
346-83-119-41-036101 IC 56740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-83-119-41-036101 Preci-Dip 147490 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
346-83-119-41-036101 Preci-Dip 297810 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1649060000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1649060000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1649060000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLL 5.08 180 17POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1649060000 Weidmuller 147380 2016+ TERM BLOCK HDR 17POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1278170000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 28 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1278170000 Weidmuller 147560 2016+ TERM BLOCK PLUG 28POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1278170000 Weidmuller 297690 2016+ TERM BLOCK PLUG 28POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
853-87-012-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
853-87-012-10-002101 Preci-Dip 157370 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
853-87-012-10-002101 Preci-Dip 297790 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1559210000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1559210000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1559210000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 270 21POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1559210000 Weidmuller 157420 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1718143008 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin