Location : Home > A > ASVMPLP-123.520MHZ-T
ASVMPLP-123.520MHZ-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPLP-123.520MHZ-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPLP-123.520MHZ-T OSC MEMS 123.52MHZ LVPECL SMD 139480 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ASVMPLP-123.520MHZ-T OSC MEMS 123.52MHZ LVPECL SMD 41705 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMPLP-123.520MHZ-T OSC MEMS 123.52MHZ LVPECL SMD 139480 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASVMPLP-123.520MHZ-T OSC MEMS 123.52MHZ LVPECL SMD 57129 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPLP-123.520MHZ-T OSC MEMS 123.52MHZ LVPECL SMD 78970 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SQT-107-01-L-D-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
117-43-448-41-005000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD
117-43-448-41-005000 IC 58670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
117-43-448-41-005000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
28-0511-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 28POS GOLD
28-0511-11 Aries Electronics 147810 2016+ CONN SOCKET SIP 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
28-0511-11 Aries Electronics 275100 2016+ CONN SOCKET SIP 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1784813 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Blade Pins 0.591" (15.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1784813 Phoenix Contact 147730 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 15MM Unitronix Electronics Limited
1784813 Phoenix Contact 298170 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 15MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
812-22-042-30-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 42 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-042-30-000101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-042-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
812-22-042-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 42POS SNGL .255 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-042-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 42POS SNGL .255 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
812-22-064-30-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 64 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-064-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ CONN SPRING 64POS SNGL .430 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-064-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ CONN SPRING 64POS SNGL .430 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
812-22-064-30-009101 Semiconductor 21773 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
812-22-064-30-009101 STOCK 45820 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
0022552103 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)