Location : Home > A > ASVMPC-76.800MHZ-Z-T
ASVMPC-76.800MHZ-Z-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-76.800MHZ-Z-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-76.800MHZ-Z-T OSC MEMS 76.8MHZ CMOS SMD 98490 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASVMPC-76.800MHZ-Z-T OSC MEMS 76.8MHZ CMOS SMD 41625 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMPC-76.800MHZ-Z-T OSC MEMS 76.8MHZ CMOS SMD 98490 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1683470000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 12-30 AWG
1683470000 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1683470000 Weidmuller 147350 2016+ TERMINAL ZDU 2.5/4AN GY Unitronix Electronics Limited
325325-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
325325-12-0 IC 59290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
22-8850-610C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD
22-8850-610C Aries Electronics 157630 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Unitronix Electronics Limited
22-8850-610C Aries Electronics 278270 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40-1508-30 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
40-1508-30 Aries Electronics 147570 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Unitronix Electronics Limited
40-1508-30 Aries Electronics 278810 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PPTC232LFBN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
PPTC232LFBN IC 40770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PPTC232LFBN NEW 79130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SFM210-LPPE-S22-SD-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
SFM210-LPPE-S22-SD-BK Sullins Connector Solutions 157130 2016+ CONN HDR FMAL 22POS 1MM GOLD SMT Unitronix Electronics Limited
6-1734516-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
0430450610 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
0015975161 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 16 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.165" (4.20mm)
0022292021 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
770069-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.248" (6.30mm)