Location : Home > A > ASVMPC-75.000MHZ-T
ASVMPC-75.000MHZ-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-75.000MHZ-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-75.000MHZ-T OSC MEMS 75.000MHZ CMOS SMD 78090 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4753A-TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 36V 1.3W DO41
1N4753A-TR 987764 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1N4753A-TR Distributor 100710 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1N4753A-TR STOCK 146290 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1N4753A-TR Vishay Semiconductors 785500 1525+ 1525+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A-TB350-TJ11 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
A-TB350-TJ11 Assmann WSW Components 157730 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
A-TB350-TJ11 IC 40860 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A-TB350-TJ11 NEW 87330 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1746004 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole