Location : Home > A > ASVMPC-75.000MHZ-LR-T
ASVMPC-75.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-75.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-75.000MHZ-LR-T OSC MEMS 75.000MHZ CMOS SMD 97650 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASVMPC-75.000MHZ-LR-T OSC MEMS 75.000MHZ CMOS SMD 57169 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPC-75.000MHZ-LR-T OSC MEMS 75.000MHZ CMOS SMD 97650 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASVMPC-75.000MHZ-LR-T OSC MEMS 75.000MHZ CMOS SMD 97650 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-83-058-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
3036042 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 6 Position Feed Through Gray 12-28 AWG