Location : Home > A > ASVMPC-70.000MHZ-LR-T
ASVMPC-70.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-70.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-70.000MHZ-LR-T OSC MEMS 70.000MHZ CMOS SMD 99210 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASVMPC-70.000MHZ-LR-T OSC MEMS 70.000MHZ CMOS SMD 57369 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPC-70.000MHZ-LR-T OSC MEMS 70.000MHZ CMOS SMD 99210 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASVMPC-70.000MHZ-LR-T OSC MEMS 70.000MHZ CMOS SMD 99210 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1823891 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug Housing for Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1823891 Phoenix Contact 156950 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1823891 Phoenix Contact 298750 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VK11525000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 45¡ã Through Hole
VK11525000J0G Amphenol FCI 157120 2016+ 508 TB SOCKET WF 45D Unitronix Electronics Limited
VK11525000J0G IC 59090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VK11525000J0G NEW 77850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395332509 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
2-1377173-6 IC 56540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416F52033AAT Crystals and Oscillators Crystals 52MHz ¡À30ppm Crystal 10pF 100 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F52033AAT CTS-Frequency Controls 42195 1538+ CRYSTAL 52.000 MHZ 10PF SMT Alphatek Technology Limited
416F52033AAT CTS-Frequency Controls 57619 2015+ CRYSTAL 52.000 MHZ 10PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F52033AAT CTS-Frequency Controls 98710 2015+ CRYSTAL 52.000 MHZ 10PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
0397010002 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets PLUG 381MM FRONT 2C MTG GREEN
1776572-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets TBLK VET, 5.0MM, 3.0MM TL, 3 POS
1776572-3 TE Connectivity AMP Connectors 139650 17+/18+ TBLK VET 5.0MM 3.0MM TL 3 POS FindCores Electronics Co.,Ltd.
1776572-3 TE Connectivity AMP Connectors 157299 2015+ TBLK VET 5.0MM 3.0MM TL 3 POS Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1776572-3 TE Connectivity AMP Connectors 241880 1538+ TBLK VET 5.0MM 3.0MM TL 3 POS Alphatek Technology Limited
1776572-3 TE Connectivity AMP Connectors 298070 2016+ TBLK VET 5.0MM 3.0MM TL 3 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
284509-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
284509-2 785241 13+ fenkey electronics co.,ltd
284509-2 IC 59570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1857935 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1857935 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1857935 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1857935 Phoenix Contact 298750 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1762415 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1762415 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1762415 Phoenix Contact 299130 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com