Location : Home > A > ASVMPC-66.666MHZ-T3
ASVMPC-66.666MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-66.666MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-66.666MHZ-T3 OSC MEMS 66.666MHZ CMOS SMD 87450 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASVMPC-66.666MHZ-T3 OSC MEMS 66.666MHZ CMOS SMD 57779 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPC-66.666MHZ-T3 OSC MEMS 66.666MHZ CMOS SMD 62505 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMPC-66.666MHZ-T3 OSC MEMS 66.666MHZ CMOS SMD 87450 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4958 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 10V 5W AXIAL