Location : Home > A > ASVMPC-64.000MHZ-LR-T
ASVMPC-64.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-64.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-64.000MHZ-LR-T OSC MEMS 64.000MHZ CMOS SMD 88270 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASVMPC-64.000MHZ-LR-T OSC MEMS 64.000MHZ CMOS SMD 57179 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPC-64.000MHZ-LR-T OSC MEMS 64.000MHZ CMOS SMD 61905 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMPC-64.000MHZ-LR-T OSC MEMS 64.000MHZ CMOS SMD 88270 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1776249-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Quick Connect Tabs
1703175 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1703175 Phoenix Contact 157110 2016+ PLUG COMPONENT 3POS Unitronix Electronics Limited
1703175 Phoenix Contact 297530 2016+ PLUG COMPONENT 3POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com