Location : Home > A > ASVMPC-60.000MHZ-Z-T
ASVMPC-60.000MHZ-Z-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-60.000MHZ-Z-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-60.000MHZ-Z-T OSC MEMS 60.000MHZ CMOS SMD 32175 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMPC-60.000MHZ-Z-T OSC MEMS 60.000MHZ CMOS SMD 97810 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASVMPC-60.000MHZ-Z-T OSC MEMS 60.000MHZ CMOS SMD 57599 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPC-60.000MHZ-Z-T OSC MEMS 60.000MHZ CMOS SMD 97810 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-1986469-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.571" (14.50mm) Eurostyle Terminal Strip Connector, Screws
1-1986469-2 535 ConnectorEurostyleTerminalStripStrip12Circuit0.571(14.50mm) Kynix Semiconductor Hong Kong Limited
1-1986469-2 IC 56220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1986469-2 N/A 205 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1776138-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1776138-3 IC 57430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1776138-3 TE Connectivity AMP Connectors 147090 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1776138-3 TE Connectivity AMP Connectors 299130 2016+ TERM BLOCK HDR 3POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com