Location : Home > A > ASVMPC-60.000MHZ-T3
ASVMPC-60.000MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-60.000MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-60.000MHZ-T3 OSC MEMS 60.000MHZ CMOS SMD 88610 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASVMPC-60.000MHZ-T3 OSC MEMS 60.000MHZ CMOS SMD 57379 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPC-60.000MHZ-T3 OSC MEMS 60.000MHZ CMOS SMD 62105 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMPC-60.000MHZ-T3 OSC MEMS 60.000MHZ CMOS SMD 88610 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
55510-344TRLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
55510-344TRLF Amphenol FCI 147410 2016+ CONN RCPT 44POS SMD GOLD Unitronix Electronics Limited
55510-344TRLF Amphenol FCI 288870 2016+ CONN RCPT 44POS SMD GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386006129 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 29 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws
1696810000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1696810000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZF 5.00 23POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1696810000 Weidmuller 147220 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1696810000 Weidmuller 298870 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1786145 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1786145 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1786145 Phoenix Contact 147520 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1786145 Phoenix Contact 297790 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1969807 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.400" (10.16mm) Vertical Through Hole
15-44-3202 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1737770 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1737770 Phoenix Contact 157050 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1737770 Phoenix Contact 299010 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1737770 RoHS 58100 11+ original new 8STAR-IC
1-1734709-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin