Location : Home > A > ASVMPC-48.000MHZ-LR-T
ASVMPC-48.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-48.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-48.000MHZ-LR-T OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 139530 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ASVMPC-48.000MHZ-LR-T OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 61905 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMPC-48.000MHZ-LR-T OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 139530 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASVMPC-48.000MHZ-LR-T OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 57179 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPC-48.000MHZ-LR-T OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 79170 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
16-8625-610C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
16-8625-610C Aries Electronics 157710 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
16-8625-610C Aries Electronics 278870 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-044-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-87-044-20-002101 IC 55920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-044-20-002101 Preci-Dip 147520 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1-1776225-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1-1776225-0 TE Connectivity AMP Connectors 157840 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1-1776225-0 TE Connectivity AMP Connectors 297330 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-93-004-10-002000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-93-004-10-002000 IC 56610 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-93-004-10-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147270 2016+ CONN SOCKET 4POS .100 LOPROFILE Unitronix Electronics Limited
801-93-004-10-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 298930 2016+ CONN SOCKET 4POS .100 LOPROFILE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com