Location : Home > A > ASVMPC-44.000MHZ-LR-T
ASVMPC-44.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-44.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-44.000MHZ-LR-T OSC MEMS 44.000MHZ CMOS SMD 88870 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASVMPC-44.000MHZ-LR-T OSC MEMS 44.000MHZ CMOS SMD 57189 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPC-44.000MHZ-LR-T OSC MEMS 44.000MHZ CMOS SMD 61915 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMPC-44.000MHZ-LR-T OSC MEMS 44.000MHZ CMOS SMD 88870 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATX6BR Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Brown 8-22 AWG
ATX6BR Amphenol PCD 147880 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 8MM BROWN Unitronix Electronics Limited
ATX6BR Amphenol PCD 288650 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 8MM BROWN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325212-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
416-87-250-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold