Location : Home > A > ASVMPC-40.000MHZ-T
ASVMPC-40.000MHZ-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-40.000MHZ-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-40.000MHZ-T OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD 87970 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5950CP/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 110V 1.5W DO204AL
1N5950CP/TR8 IC 57340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZT52H-B5V6,115 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.6V 375MW SOD123F
BZT52H-B5V6,115 IC 38460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZT52H-B5V6,115 NXP 139720 NEW RoHS DIODE ZENER 5.6V SOD123 FindCores Electronics Inc.
BZT52H-B5V6,115 NXP 157369 15+ DIODE ZENER 5.6V SOD123 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
OSTVF125251 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OSTVF125251 IC 40170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVF125251 NEW 78690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVF125251 On Shore Technology Inc. 157790 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2001-1-2-21-00-BK Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors HDMI - Mini Receptacle Connector 19 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal
2001-1-2-21-00-BK CNC Tech 157870 2016+ MINI HDMI 19P FEMALE SMT Unitronix Electronics Limited
31172 Original 37604 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
31172 STOCK 42930 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
A-TB350-TT02 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.138" (3.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
A-TB350-TT02 Assmann WSW Components 157230 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
A-TB350-TT02 IC 40220 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A-TB350-TT02 NEW 88810 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1596460000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole