Location : Home > A > ASVMPC-29.4912MHZ-LR-T
ASVMPC-29.4912MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-29.4912MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-29.4912MHZ-LR-T OSC MEMS 29.4912MHZ CMOS SMD 88390 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASVMPC-29.4912MHZ-LR-T OSC MEMS 29.4912MHZ CMOS SMD 57259 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPC-29.4912MHZ-LR-T OSC MEMS 29.4912MHZ CMOS SMD 61985 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMPC-29.4912MHZ-LR-T OSC MEMS 29.4912MHZ CMOS SMD 88390 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTYK31122030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.300" (7.62mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK31122030 IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK31122030 NEW 78690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
861-83-016-40-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
861-83-016-40-001191 Preci-Dip 147710 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1MM Unitronix Electronics Limited
861-83-016-40-001191 Preci-Dip 298050 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325313-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325313-19-0 IC 59180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1069580000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle, Vertical Through Hole