Location : Home > A > ASVMPC-27.000MHZ-Z-T
ASVMPC-27.000MHZ-Z-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-27.000MHZ-Z-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-27.000MHZ-Z-T OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 57869 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPC-27.000MHZ-Z-T OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 78450 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASVMPC-27.000MHZ-Z-T OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 78450 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASVMPC-27.000MHZ-Z-T OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 140220 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ESW-109-33-S-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Receptacle, Elevated Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
ESW-109-33-S-D IC 40740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ESW-109-33-S-D NEW 80250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325240-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
310-87-139-01-666101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 39 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-87-139-01-666101 IC 57900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-87-139-01-666101 Preci-Dip 157050 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
0399490016 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets PLUG FWE 5.08MM EMATE 24 ASY
68682-306 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
68682-306 Amphenol FCI 157190 2016+ CONN RCPT 12POS .100 DUAL ENTRY Unitronix Electronics Limited
68682-306 Amphenol FCI 297530 2016+ CONN RCPT 12POS .100 DUAL ENTRY Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68682-306 IC 56880 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5016452020 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
5016452020 MOLEX 11761 14-15+ -- Nego IC Co.Doris@negoic.com
1728471 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)