Location : Home > A > ASVMPC-27.000MHZ-T3
ASVMPC-27.000MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-27.000MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-27.000MHZ-T3 OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 87930 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASVMPC-27.000MHZ-T3 OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 61985 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMPC-27.000MHZ-T3 OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 87930 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASVMPC-27.000MHZ-T3 OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 57259 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
827-22-010-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 10 Position Spring Piston Connector Through Hole
813-S1-008-30-015191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 8 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-S1-008-30-015191 IC 59190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
813-S1-008-30-015191 Preci-Dip 147480 2016+ CONN SPRING LOAD 8POS DUAL SMD Unitronix Electronics Limited
813-S1-008-30-015191 Preci-Dip 297790 2016+ CONN SPRING LOAD 8POS DUAL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1641340000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 44 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1641340000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1641340000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 44POS 180 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1641340000 Weidmuller 147230 2016+ TERM BLOCK HDR 44POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1932490000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Blade Pins 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)