Location : Home > A > ASVMPC-26.000MHZ-LR-T
ASVMPC-26.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-26.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-26.000MHZ-LR-T OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD 78490 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASVMPC-26.000MHZ-LR-T OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD 62125 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMPC-26.000MHZ-LR-T OSC MEMS 26.000MHZ CMOS SMD 78490 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416-87-266-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 66 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
317-87-128-41-022101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold