Location : Home > A > ASVMPC-25.000MHZ-T
ASVMPC-25.000MHZ-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-25.000MHZ-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-25.000MHZ-T OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 89090 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MMBZ5241BT-7-F Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 11V 150MW SOT523
MMBZ5241BT-7-F 878596 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
MMBZ5241BT-7-F 878596 13+ fenyang electronics co.,ltd
MMBZ5241BT-7-F Diodes Inc 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MMBZ5241BT-7-F ROHS 48405 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
0387212305 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws