Location : Home > A > ASVMPC-25.000MHZ-T
ASVMPC-25.000MHZ-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-25.000MHZ-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-25.000MHZ-T OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 89090 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
851-87-029-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
851-87-029-20-001101 IC 56500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-87-029-20-001101 Preci-Dip 147590 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-87-029-20-001101 Preci-Dip 288590 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325001-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325001-15-0 IC 59790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
90148-1102 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 2 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
801-87-027-20-442101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-87-027-20-442101 Preci-Dip 157480 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
325211-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws