Location : Home > A > ASVMPC-25.000MHZ-LR-T
ASVMPC-25.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-25.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-25.000MHZ-LR-T OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 88490 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASVMPC-25.000MHZ-LR-T OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 139700 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ASVMPC-25.000MHZ-LR-T OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 41925 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMPC-25.000MHZ-LR-T OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 139700 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASVMPC-25.000MHZ-LR-T OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD 57349 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0391001908 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.315" (8.00mm) Eurostyle Terminal Strip Connector, Screws
9512190000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 2/0-6 AWG