Location : Home > A > ASVMPC-18.432MHZ-LR-T
ASVMPC-18.432MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-18.432MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-18.432MHZ-LR-T OSC MEMS 18.432MHZ CMOS SMD 88790 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASVMPC-18.432MHZ-LR-T OSC MEMS 18.432MHZ CMOS SMD 57279 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPC-18.432MHZ-LR-T OSC MEMS 18.432MHZ CMOS SMD 62005 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMPC-18.432MHZ-LR-T OSC MEMS 18.432MHZ CMOS SMD 88790 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-87-116-41-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-116-41-013101 Preci-Dip 147620 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-116-41-013101 Preci-Dip 288890 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
851-87-049-30-136101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 49 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold