Location : Home > A > ASVMPC-15.000MHZ-T3
ASVMPC-15.000MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-15.000MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-15.000MHZ-T3 OSC MEMS 15.000MHZ CMOS SMD 87730 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASVMPC-15.000MHZ-T3 OSC MEMS 15.000MHZ CMOS SMD 57339 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPC-15.000MHZ-T3 OSC MEMS 15.000MHZ CMOS SMD 62065 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMPC-15.000MHZ-T3 OSC MEMS 15.000MHZ CMOS SMD 87730 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1776282-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1776282-5 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1776282-5 Electronics 25171 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1776282-5 Electronics 25171 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
813-22-028-30-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 28 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-028-30-007101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
813-22-028-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
813-22-028-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 28 POS .295 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
813-22-028-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 28 POS .295 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
317-87-118-01-687101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold
317-87-118-01-687101 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
317-87-118-01-687101 Preci-Dip 157650 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
446-83-210-41-035101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
446-83-210-41-035101 Preci-Dip 157580 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
446-83-210-41-035101 Preci-Dip 298410 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com