Location : Home > A > ASVMPC-15.000MHZ-LR-T
ASVMPC-15.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-15.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-15.000MHZ-LR-T OSC MEMS 15.000MHZ CMOS SMD 89050 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASVMPC-15.000MHZ-LR-T OSC MEMS 15.000MHZ CMOS SMD 56939 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPC-15.000MHZ-LR-T OSC MEMS 15.000MHZ CMOS SMD 61665 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMPC-15.000MHZ-LR-T OSC MEMS 15.000MHZ CMOS SMD 89050 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
562002110 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
562002110 IC 58410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1698930000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 42 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1698930000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 42POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1698930000 Weidmuller 157420 2016+ TERM BLOCK HDR 42POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1698930000 Weidmuller 298290 2016+ TERM BLOCK HDR 42POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
423-87-232-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
423-87-232-41-001101 IC 58300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
423-87-232-41-001101 Preci-Dip 147860 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
423-87-232-41-001101 Preci-Dip 287910 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1634260000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 48 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1634260000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1634260000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 48POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1634260000 Weidmuller 157650 2016+ TERM BLOCK HDR 48POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
SSM-105-L-DH Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
1757630000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1757630000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1757630000 Weidmuller 147890 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1757630000 Weidmuller 298010 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
813-22-072-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 72 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-072-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ CONN SPRING CONT 72 POS .197 SMD EKT Electronics Co., Ltd
813-22-072-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ CONN SPRING CONT 72 POS .197 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
813-22-072-30-002101 Semiconductor 21373 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
813-22-072-30-002101 STOCK 45420 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
0705750038 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold