Location : Home > A > ASVMPC-12.288MHZ-Z-T
ASVMPC-12.288MHZ-Z-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-12.288MHZ-Z-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-12.288MHZ-Z-T OSC MEMS 12.288MHZ CMOS SMD 57199 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPC-12.288MHZ-Z-T OSC MEMS 12.288MHZ CMOS SMD 77970 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASVMPC-12.288MHZ-Z-T OSC MEMS 12.288MHZ CMOS SMD 77970 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASVMPC-12.288MHZ-Z-T OSC MEMS 12.288MHZ CMOS SMD 139550 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATX35F Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Orange 2-18 AWG
ATX35F Amphenol PCD 147210 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 15MM ORANGE Unitronix Electronics Limited
ATX35F Amphenol PCD 287930 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 15MM ORANGE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com