Location : Home > A > ASVMPC-125.000MHZ-LR-T
ASVMPC-125.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-125.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-125.000MHZ-LR-T OSC MEMS 125.000MHZ CMOS SMD 57579 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPC-125.000MHZ-LR-T OSC MEMS 125.000MHZ CMOS SMD 77850 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASVMPC-125.000MHZ-LR-T OSC MEMS 125.000MHZ CMOS SMD 77850 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASVMPC-125.000MHZ-LR-T OSC MEMS 125.000MHZ CMOS SMD 139930 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387206216 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1069620000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle, Vertical Through Hole
1069620000 Weidmuller 147360 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
1069620000 Weidmuller 288870 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com