Location : Home > A > ASVMPC-125.000MHZ-LR-T
ASVMPC-125.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-125.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-125.000MHZ-LR-T OSC MEMS 125.000MHZ CMOS SMD 57579 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPC-125.000MHZ-LR-T OSC MEMS 125.000MHZ CMOS SMD 77850 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASVMPC-125.000MHZ-LR-T OSC MEMS 125.000MHZ CMOS SMD 77850 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASVMPC-125.000MHZ-LR-T OSC MEMS 125.000MHZ CMOS SMD 139930 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38107-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T38107-10-0 IC 40150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38107-10-0 NEW 98750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1761663001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1761663001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1761663001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 90 14POS BLK 30PC TPC Global Service Co.Ltd.
1761663001 Weidmuller 147180 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
91812-114LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
801-87-014-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-014-10-005101 IC 56360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-014-10-005101 Preci-Dip 157040 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
102241-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 7 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
102241-5 Electronics 26341 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
102241-5 Electronics 26341 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
3780-0-14-15-00-00-03-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors Single Post Terminal Connector Through Hole, Right Angle Gold 0.080" (2.03mm) Dia