Location : Home > A > ASVMPC-10.000MHZ-T3
ASVMPC-10.000MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-10.000MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-10.000MHZ-T3 OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD 87710 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASVMPC-10.000MHZ-T3 OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD 57329 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPC-10.000MHZ-T3 OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD 62055 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMPC-10.000MHZ-T3 OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD 87710 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
326-83-121-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 21 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
326-83-121-41-003101 IC 59220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
326-83-121-41-003101 Preci-Dip 147230 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
326-83-121-41-003101 Preci-Dip 288510 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
79109-8405 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
NPPN361BFLD-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Header Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
NPPN361BFLD-RC IC 40390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NPPN361BFLD-RC NEW 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPPN361BFLD-RC Sullins Connector Solutions 157220 2016+ CONN HEADER .079 36POS Unitronix Electronics Limited
801-87-013-65-410101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-013-65-410101 IC 56010 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-013-65-410101 Preci-Dip 157050 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-013-65-410101 Preci-Dip 299110 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
813-22-042-30-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 42 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-042-30-000101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
813-22-042-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
813-22-042-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 42 POS .137 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
813-22-042-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 42 POS .137 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd