Location : Home > A > ASVMPC-106.250MHZ-T3
ASVMPC-106.250MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-106.250MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-106.250MHZ-T3 OSC MEMS 106.25MHZ CMOS SMD 42345 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMPC-106.250MHZ-T3 OSC MEMS 106.25MHZ CMOS SMD 98610 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASVMPC-106.250MHZ-T3 OSC MEMS 106.25MHZ CMOS SMD 57769 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPC-106.250MHZ-T3 OSC MEMS 106.25MHZ CMOS SMD 98610 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
B4B-XH-AM(LF)(SN) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin