Location : Home > A > ASVMPC-106.250MHZ-LR-T
ASVMPC-106.250MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-106.250MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-106.250MHZ-LR-T OSC MEMS 106.25MHZ CMOS SMD 98610 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASVMPC-106.250MHZ-LR-T OSC MEMS 106.25MHZ CMOS SMD 57669 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPC-106.250MHZ-LR-T OSC MEMS 106.25MHZ CMOS SMD 98610 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASVMPC-106.250MHZ-LR-T OSC MEMS 106.25MHZ CMOS SMD 98610 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
853-87-084-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 84 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold