Location : Home > A > ASVMB-54.000MHZ-ER-T
ASVMB-54.000MHZ-ER-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMB-54.000MHZ-ER-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMB-54.000MHZ-ER-T OSC MEMS 54.000MHZ LVCMOS SMD 89070 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASVMB-54.000MHZ-ER-T OSC MEMS 54.000MHZ LVCMOS SMD 42035 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMB-54.000MHZ-ER-T OSC MEMS 54.000MHZ LVCMOS SMD 89070 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASVMB-54.000MHZ-ER-T OSC MEMS 54.000MHZ LVCMOS SMD 57459 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
911979 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Beige 12-22 AWG
911979 IC 40970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
911979 Weidmuller 287990 2016+ DK4 LD/32 60VAC RD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com