Location : Home > A > ASV2-40.000MHZ-R-L1-T
ASV2-40.000MHZ-R-L1-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASV2-40.000MHZ-R-L1-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASV2-40.000MHZ-R-L1-T OSC XO 40.000MHZ HCMOS SMD 87890 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASV2-40.000MHZ-R-L1-T OSC XO 40.000MHZ HCMOS SMD 62245 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASV2-40.000MHZ-R-L1-T OSC XO 40.000MHZ HCMOS SMD 87890 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASV2-40.000MHZ-R-L1-T OSC XO 40.000MHZ HCMOS SMD 57519 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3048292 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Red 12-22 AWG
3048292 IC 40760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3048292 Phoenix Contact 146930 2016+ DISCONN AND TEST TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1546212-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1546212-8 IC 57930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546212-8 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1546212-8 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 8POS VERT 5MM EKT Electronics Co., Ltd
1546212-8 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 8POS VERT 5MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd