Location : Home > A > ASV-1.8432MHZ-E-T
ASV-1.8432MHZ-E-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASV-1.8432MHZ-E-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASV-1.8432MHZ-E-T OSC XO 1.8432MHZ HCMOS SMD 57829 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-83-054-10-268101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
325043-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325043-13-0 IC 59890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PS-4SH4-2 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers CONN HEADER 4POS
PS-4SH4-2 IC 41000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PS-4SH4-2 JAE Electronics 157770 2016+ CONN HEADER 4POS Unitronix Electronics Limited
PS-4SH4-2 NEW 98190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
433610-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433610-17-0 IC 59740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
66527-014LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
66956-010 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
66956-010 Amphenol FCI 297890 2016+ CONN RCPT 20POS T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
66956-010 FCI 8000 2012+ VERT CARD CONN DR .100 30AU EKT Electronics Co., Ltd
66956-010 FCI 8000 2012+ VERT CARD CONN DR .100 30AU SIMEN Electronics Co.,Ltd
1881470000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 36 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1881470000 Weidmuller 147150 2016+ SLDV-THR 5.00/36/180F 3.2BK BX Unitronix Electronics Limited
325321-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
0039014047 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.165" (4.20mm)
961212-6700-AR-PR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
961212-6700-AR-PR 3M 147110 2016+ CONN HEADER STR DL 12PS GOLD SMD Unitronix Electronics Limited
770424-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.248" (6.30mm)
770424-1 TYCO 5482 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
770424-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT POSI-LOC 2POS .093 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
770424-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RECEPT POSI-LOC 2POS .093 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
641127-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
641127-5 TE Connectivity AMP Connectors 278250 2016+ CONN HEADER 5POS R/A .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
641127-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
641127-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEAD 5POS MTA-100 GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd