Location : Home > A > ASTMHTV-19.200MHZ-AC-E-T
ASTMHTV-19.200MHZ-AC-E-T
1N5384CE3/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 160V 5W T18
1N5384CE3/TR8 IC 57590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
AON3818 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 24V 8A
AON3818 ALPHA 10000 2022+ DFN Nego IC Co.Doris@negoic.com
AON3818 AOS/??? 100000 2021 DFN TIANHAO INDUSTRIAL CO.,LIMITEDLucy@thsyic.com
AON3818 AOS/??? 216000 2020+ DFN3x3 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
AON3818 AOS 16666 2022+ DFN-8 Nego IC Co.Doris@negoic.com
IRF7422D2PBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 20V 4.3A 8-SOIC
IRF7422D2PBF IR 23845 14-15+ SOP-8P Nego IC Co.Doris@negoic.com
IRF7422D2PBF IR 78400 2016 SOP8 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
APTM120SK68T1G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 1200V 15A SP1
APTM120SK68T1G Microsemi 1629 15+ MOSFET N-CH 1200V 15A SP1 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
APTM120SK68T1G Microsemi 2850 15+ MOSFET N-CH 1200V 15A SP1 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
APTM120SK68T1G Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BUK9506-55A,127 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 55V 75A TO220AB
BUK9506-55A,127 Electronics 26320 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
BUK9506-55A,127 IC 38640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BUK9506-55A,127 NXP 157749 15+ MOSFET N-CH 55V 75A TO220AB Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ES3FHE3_A/I Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE UFAST 300V 3A DO214AB
ES3FHE3_A/I IC 40760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ES3FHE3_A/I NEW 76350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VS-10MQ060-M3/5AT Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 60V 1.5A DO214AC
VS-10MQ060-M3/5AT IC 58750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-10MQ060-M3/5AT NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VS-10MQ060-M3/5AT VIS 12870 NEW+ Asia Military Components Trading Co., Ltd.
VS-10MQ060-M3/5AT VIS 13170 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
1766123 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.300" (7.62mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1766123 Phoenix Contact 147480 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS R/A 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1766123 Phoenix Contact 287990 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS R/A 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2561-4-00-44-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.219" (5.56mm) Silver
2561-4-00-44-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 297870 2016+ TERM TURRET SINGLE L=5.56MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0476312001 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors HDMI Receptacle Connector 19 Position Surface Mount Vertical
XW4H-04A1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.100" (2.54mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
XW4H-04A1 Omron Electronics Inc-EMC Div 147030 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 2.54MM Unitronix Electronics Limited
XW4H-04A1 Omron Electronics Inc-EMC Div 298690 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
282881-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
282881-3 IC 59600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282881-3 RoHS 9871 11+ original new 8STAR-IC
282881-3 TE Connectivity AMP Connectors 157780 2016+ TERM BLOCK RCPT WIRE 3POS VERT Unitronix Electronics Limited
282881-3 TE Connectivity AMP Connectors 298270 2016+ TERM BLOCK RCPT WIRE 3POS VERT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
995422 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.400" (10.16mm) Through Hole
995422 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
995422 Weidmuller 298410 2016+ CONN TERM BLCK PCB 10.16MM 7POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
995422 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLCK PCB 10.16MM 7POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1047190000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.591" (15.00mm) Through Hole
1047190000 Weidmuller 157220 2016+ TERM BLOCK 4POS 15MM R/A PCB Unitronix Electronics Limited
1047190000 Weidmuller 298690 2016+ TERM BLOCK 4POS 15MM R/A PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1742971-3 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated